Stanley TLM165s

Dyskusje i porównania różnych dalmierzy laserowych
Franzuz77
Posty: 498
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 4:35 am

Stanley TLM165s

Post autor: Franzuz77 »

Chciałbym zacząć temat dotyczący dalmierza Stanley TLM165s - rozglądałem się za dalmierzem za około 500 zł, a mam inne narzędzie Stanley'a i jest OK. Ma ktoś? Jakieś alternatywy?

masztowy
Posty: 27
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 6:55 pm

Re: Stanley TLM165s

Post autor: masztowy »

Za te pieniądze kupisz dużo lepszego Boscha PLR 50C. Stanley to dobra firma, ale na pewno nie lepsza niż BOSCH czy np. Fanger. Jeśli wystarczy Ci 50 metrów i koniecznie chcesz wydać pięć stówek, poszedłbym w Boscha. Przede wszystkim masz tam BlueTooth... jak nie potrzebujesz BlueTootha to zerknij na LaserPoint Pro (kojarzę że były już tego typu tematy) albo ewentualnie coś od Neo Tools. Kojarzę model 75-201, on mierzy do 60 metrów i kosztuje koło 200 zł.

Kazimierz Nabakowski
Posty: 12
Rejestracja: sob sty 04, 2020 11:22 am

Re: Stanley TLM165s

Post autor: Kazimierz Nabakowski »

^^ Jak wyżej. Bosch albo Fanger, awaryjnie NEO. Czasem uda się dorwać LaserPointa za +/- 200 zł i to jest najlepsze co można zrobić :D. Poprzeglądaj starsze tematy to znajdziesz zdjęcie realne mojego. W skrócie: chcesz łączyć z BT to Bosch, jak nie chcesz to Fanger. Oczywiście mówię tutaj o stosunku jakość/cena :) Jak jesteś przywiązany do Stanley'a to też świetny dalmierz, po prostu za więcej dostaniesz troszkę mniej.

ODPOWIEDZ