Bosch ZAMO III - czy warto?

Dyskusje i porównania różnych dalmierzy laserowych
Nowicki89
Posty: 82
Rejestracja: pn maja 11, 2020 10:15 am

Bosch ZAMO III - czy warto?

Post autor: Nowicki89 »

Dzieeeeeeń dobry. Dzisiaj kolejne pytanie dotyczące urządzenia BOSCH, chodzi mi o model ZAMO 3. W Castoramie za około 180 zł. Potrzebuję dalmierza tylko na 30 metrów, więc nie szukam nic specjalnego. Z drugiej strony gdyby dało się kupić coś lepszego stacjonarnie byłoby genialnie - nie jestem zbyt zaawansowany, na forum na tym piszę bo wnuczka mi wszystko ale z przelewami średnio sobie radzę... Czytałem już o modelach:

- Bosch GLM, PLR 30 i 50 m
- Stanley 50m
- NeoTools 60m

No i mój faworyt. Odpowiada mi cena i to że mogę zapłacić za niego gotówką. Powiedzcie Panowie co o tym sądzicie?

99uran99
Posty: 19
Rejestracja: sob sty 04, 2020 2:09 pm

Re: Bosch ZAMO III - czy warto?

Post autor: 99uran99 »

Przede wszystkim niech Pan nie patrzy na możliwość zapłaty gotówką bo można zamówić za pobraniem i wtedy właśnie gotóweczka :) Jak patrzymy po cenach internetowych to w podobnym standardzie znajdzie Pan spokojnie 50 metrowy dalmierz, lub jeśli Fanger jest na promocji to nawet 100. Tego konkretnego Boscha odradzam ze względu na mały zasięg. Napisał Pan, że nie potrzebuje więcej jak 30m, ale po co wydawać prawie 2 stówki na urządzenie o tak niskim zasięgu.!

Nowicki89
Posty: 82
Rejestracja: pn maja 11, 2020 10:15 am

Re: Bosch ZAMO III - czy warto?

Post autor: Nowicki89 »

Wiesz Pan rozglądałem się po Castoramie i ktoś z obsługi powiedział że faktycznie wybór jest taki sobie w tym momencie. Pobranie to dobry pomysł, poproszę kogoś z rodziny to może pomogą zamówić. Czytam sobie opinie i oceny i najlepiej wychodzi chyba ten Fanger. Zastanowie sie jeszcze czy potrzebuję 100 metrów.

ODPOWIEDZ