bearpoint vs Chińczyk

Tutaj rozmawiamy o lokalizatorach GPS
tomekdachy
Posty: 443
Rejestracja: pn cze 12, 2017 10:12 pm

bearpoint vs Chińczyk

Post autor: tomekdachy »

Siemanko, sprawa wygląda tak: chcę wyposażyć samochód w lokalizator GPS dla bezpieczeństwa. Z polecenia słyszałem o BearPoint, ale nawet w promocji kosztuje on około 300 zł, czyli nawet o połowę więcej niż urządzenie które sobie ściągnę z Chin. W sumie zależy mi tylko na braku abonamentu i żebym dowiedział się jak ktoś zacznie majstrować przy aucie... :?

KrzysztofGerend
Posty: 721
Rejestracja: śr kwie 25, 2018 7:22 am

Re: bearpoint vs Chińczyk

Post autor: KrzysztofGerend »

jak chcesz to kup chińczyka i się przekonaj :lol: a tak na serio to niestety zrobiłem ten błąd, jest kilka zasadniczych różnic ale najważniejsze to SERWER czyli tam gdzie oglądasz pozycję samochodu. pierwszy lokalizator zamówiłem z Chin i pożałowałem, przyszedł, włączyłem, zadziałał. po zalogowaniu na stronę nie było języka PL, tylko ANG albo chiński ale to w porządku, działało przez około miesiąc. potem przyszedł mail od sprzedawcy z Aliexpress że należy opłacić abonament (chyba $10 miesięcznie)... zapłaciłem bo szkoda mi było 150 zł za lokalizator a po kilku dniach strona została wyłączona. Dziękuję bardzo.

Jest kilka polskich firm nie tylko BearPoint, ale płacisz za jakość, mam 12 urządzeń na chodzie i chodzą bez zarzutu. jak interesuje Cię temat modelu C18 to jest już temat tutaj: viewtopic.php?f=14&t=3

Porównaj sobie wartość samochodu z tym czy warto oszczędzić 150 zł na jego ochronie :lol:

Powodzenia!

ODPOWIEDZ