BearPoint C18 - ktoś ma?

Tutaj rozmawiamy o lokalizatorach GPS
Klin22
Posty: 187
Rejestracja: wt gru 10, 2019 12:59 pm

BearPoint C18 - ktoś ma?

Post autor: Klin22 »

Witam, wydaje mi się że to dobre forum na takie pytanie. Ktoś z Was ma już lokalizator GPS BearPoint C18 (lub inny model od tej dirmy)? Mam 2 samochody które jeżdżą po PL (przedstawiciele handlowi). Szwagier polecił ten konkretny model, ale on ma go tylko w swoim prywatnym aucie. Alternatywą są lokalizatory z abonamentem ale nie lubię się wiązać umowami. Może ktoś ma coś lepszego do polecenia? Zależy mi na polskim serwerze (tak, każdy już chyba ma znajomego któremu chińczycy wyłączyli serwer), a BP ma generalnie dobre opinie jak chodzi o obsługę. Dzięki!

KrzysztofGerend
Posty: 721
Rejestracja: śr kwie 25, 2018 7:22 am

Re: BearPoint C18 - ktoś ma?

Post autor: KrzysztofGerend »

Mam już łącznie 12 C18 i jestem bardzo zadowolony. Jak będziesz brał więcej koniecznie pytaj o rabat!!! (dają zawsze kilka % nawet od tej obniżonej ceny jak weźmiesz kilka na fakturkę :D ) Najlepiej weź sobie jeden na próbę i zobacz jak to wygląda. Wszystko co ma działać działa, bardzo proste urządzenie ale skuteczne, możesz się zdziwić z jaką prędkością jeżdżą kierowcy Twoimi samochodami (odczytałem 180 przy załadowanym busie :oops: ).

Za to teraz jak w zegarku :D Przez całą trasę max 90 km/h równiuteńko:
Załączniki
screen.JPG
screen.JPG (34.24 KiB) Przejrzano 3381 razy

Klin22
Posty: 187
Rejestracja: wt gru 10, 2019 12:59 pm

Re: BearPoint C18 - ktoś ma?

Post autor: Klin22 »

Dzięki, matko jedyna 180? ciekawe co robią moi :D Na szczęście tylko osobówki. Na rabat przy 2 raczej nie mam co liczyć ale te 300 zł niecałe w tym momencie się wydaje spoko bo wydam 6 stówek i mam 2 samochody, od firm z abonamentem było 350 - 500 brutto + abonament 35/msc... a jak z kosztami tutaj? Karta SIM piszą że 20 zł/rok, jak to wygląda u Ciebie? A te km/h jak są liczone, zgadzają się? :?:

Maciejowski
Posty: 11
Rejestracja: pn wrz 02, 2019 10:40 am

Re: BearPoint C18 - ktoś ma?

Post autor: Maciejowski »

u mnie urządzenie w drodze to szukam informacji. @KrzysztofGerend o co chodzi z tą rejestracją karty SIM? dostałem informacje że trzeba to zrobić

KrzysztofGerend
Posty: 721
Rejestracja: śr kwie 25, 2018 7:22 am

Re: BearPoint C18 - ktoś ma?

Post autor: KrzysztofGerend »

Koszty bardzo niskie, tam jest coś takiego że masz pakiet bodajże 1 GB bezterminowy za 5 zł na tej karcie co oni dają. Karta jest z PLAY ale nie pamiętam już jaka to była taryfa. U mnie 8 busów jeździ po PL i wychodzi mniej więcej 2 pakiety 1GB/rok, czyli 10 zł. Troche drożej jest w EU bo wożą czasem do Francji, tam jest około 2 razy drożej, schodzą 4 pakiety na rok... próbowałem brać jakieś karty telemetryczne ale nie polecam, wychodziło drożej. Podsumowując w PL 10 zł/rok w EU 20 zł/rok. 1-2 zł na miesiąc, to nie pieniądze. Wcześniej miałem umowę ale to były lokalizatory fabrycznie w busach za uwaga 80 zł/miesiąc/szt. Żart. Jak chodzi o prędkość to liczą z GPS i jest dość dokładnie, nie więcej niż 5% od licznika. Jak zobaczyłem 180 km/h to pierwsze zadzwoniłem do BearPointa żeby się spytać czy to możliwe, ale potem pracownik się przyznał. BTW pamiętaj żeby powiedzieć pracownikom o tym że są lokalizatory w autach bo możesz mieć lipę potem jak się uwezmą !!!

KrzysztofGerend
Posty: 721
Rejestracja: śr kwie 25, 2018 7:22 am

Re: BearPoint C18 - ktoś ma?

Post autor: KrzysztofGerend »

@Maciejowski ja rejestrowałem w Żabce. Karta SIM w EU musi być zarejestrowana na konkretnego użytkownika, czyli bierzesz dowód osobisty i karte i idziesz na pocztę albo do Żabki (ja wole). Ewentualnie jak masz więcej to starczy zarejestrować jedną a potem już przez stronę Play. Rejestrują za darmo ale ja zawsze wolę dokupić jakiegoś batona żeby nie było przykro :lol: generalnie 2 minutki i po zabawie. Jak tam @klin22, kupiłeś? :?:

Klin22
Posty: 187
Rejestracja: wt gru 10, 2019 12:59 pm

Re: BearPoint C18 - ktoś ma?

Post autor: Klin22 »

yop, na razie 1 sztuka na próbę, jutro dostawa - potestujemy zobaczymy, dam znać jak trochę pojeździ :D
Załączniki
screen2.JPG
screen2.JPG (25.17 KiB) Przejrzano 3370 razy

wrangler
Posty: 98
Rejestracja: sob mar 18, 2017 6:15 pm

Re: BearPoint C18 - ktoś ma?

Post autor: wrangler »

Hejhej. to ja się wtrącę. Jak to wygląda przy np 12 lokalizatorach jak u Ciebie @KrzysztofGerend? Logujesz się osobno na kilka kont czy można mieć wszystko razem? Chcę sfinalizować zamówienie ale jeszcze się upewniam... :geek:

KrzysztofGerend
Posty: 721
Rejestracja: śr kwie 25, 2018 7:22 am

Re: BearPoint C18 - ktoś ma?

Post autor: KrzysztofGerend »

oczywiście że możesz mieć wszystkie na jednym koncie. Ja poprosiłem o podzielenie na 2 konta bo mam osobnego logistyka do PL a osobnego do EU. Zamazane bo mam po numerach rejestracyjnych, a Sprinterem jeżdżę ja :roll:
Załączniki
screen3.JPG
screen3.JPG (53.77 KiB) Przejrzano 3366 razy

Klin22
Posty: 187
Rejestracja: wt gru 10, 2019 12:59 pm

Re: BearPoint C18 - ktoś ma?

Post autor: Klin22 »

Ja już po testach i pierwsze wrażenia:

- dokładność 10/10, jestem w stanie sprawdzić na którym miejscu parkują pracownicy
- opcja "Zatrzymania" to coś czego potrzebowałem ale nie potrafiłem opisać. mogę zerknąć czy nie opalają się w godzinach pracy :mrgreen:

Generalnie spoko, drugi w drodze, myślę o trzecim dla żony ale nie jest to łatwy temat :lol:

ODPOWIEDZ